Search results for "2019"
TV The Mandalorian 2019
The Mandalorian
The Mandalorian

The Mandalorian

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The Mandalorian
TV
TMDb: 8.4
35,48 min

Udhëtimet e një gjuetari të vetmuar në kufijtë e jashtëm të galaktikës, larg Republikës së re.

Status: Returning Series
HD Tommaso 2019 6.0
Tommaso
Tommaso

Tommaso

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Tommaso
HD
IMDb: 6.0
115 min

Historia e një artisti Amerikan i cili nis një jetë të re në Romë/Itali bashkë me gruan e tij më të re në moshë dhe vajzen e tij 3 vjeçare….

Country: 
Genre: Dramë
HD Cargo 2019 5.8
Cargo
Cargo

Cargo

Dramë Fantazi Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cargo
HD
IMDb: 5.8
119 min

Një vajzë e re Astronaute, bashkohet me një astronaut profesional në bordin e një anije kozmike, ajo bën të pamundurën në punën e saj teksa ndërvepron me ngarkesa misteriozë që…

Country: 
HD Immortal Combat the Code 2019 5.3
Immortal Combat the Code
Immortal Combat the Code

Immortal Combat the Code

Aksion Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Immortal Combat the Code
HD
IMDb: 5.3
79 min

Në të ardhmen, vetëm një frymëmarrje mund të shpëtoje jetën nga vdekja. Ndërsa ne kërkojmë për një zgjidhje, ndotja ka zaptuar botën. Nëse nuk gjejmë shpejt një përgjigje, çdo gjallesë…

Country: 
Genre: Aksion, Sci-fi
HD Range Runners 2019 3.7
Range Runners
Range Runners

Range Runners

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Range Runners
HD
IMDb: 3.7
111 min

Duke ecur në pyll një grua, futet në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga persona që po fshiheshin në pyll, të dëshpëruar dhe në arrati. E bllokuar dhe e…

Country: 
Genre: Thriller
HD Eternal Beauty 2019 6.2
Eternal Beauty
Eternal Beauty

Eternal Beauty

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Eternal Beauty
HD
IMDb: 6.2
95 min

Pasi Jane bie në një gjendje depresioni për skizofreninë e saj, ajo gjen shpresë te dashuria e cila i jep rezultate befasuese për jetën.

Country: 
HD Vernost a.k.a Fidelity 2019 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
Vernost a.k.a Fidelity

Vernost a.k.a Fidelity

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
HD
IMDb: 6.1
82 min

Një qift i martuar has në disa probleme pasi mes tyre nuk ka seks, faji qëndron tek burri dhe ajo mendon se ai shkon me dikë tjetër, më pas gruaja…

Country: 
Genre: Dramë
HD The Burnt Orange Heresy 2019 5.8
The Burnt Orange Heresy
The Burnt Orange Heresy

The Burnt Orange Heresy

Aksion Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Burnt Orange Heresy
HD
IMDb: 5.8
99 min

I punësuar për të vjedhur një pikturë të rrallë nga një prej piktorëve më enigmatikë të të gjitha kohërave, një tregtar ambicioz arti verbohet nga lakmia pa arritur të kuptojë…

Country: 
HD After She Wakes 2019 5.0
After She Wakes
After She Wakes

After She Wakes

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
After She Wakes
HD
IMDb: 5.0
78 min

Pas një tragjedie të keqe, një grua e izoluar bashkë me vajzën e saj fillon të hasë probleme me gjumin të cilat duket që kanë lidhje me një botë djallëzore.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters 2019 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters

Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters
HD
IMDb: 7.5
108 min

Tre vajza të reja kthehen mbrapsht tek babai i tyre njëra pas tjetrës, në një fshat të varfër të Anadollit qendror, pasi nuk u pritën mirë tek familjet e pasura.

Genre: Dramë
TV Wu Assassins 2019
Wu Assassins
Wu Assassins

Wu Assassins

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Wu Assassins
TV
TMDb: 6.4
45 min

Një luftëtar i zgjedhur si Vrasësi i fundit i fuqive Wu (zjarri, druri, toka, metali dhe uji) duhet të gjejë dhe vrasë bartësit e fuqive.

Status: Returning Series
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood 2019 6.3
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood

Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood

Aksion Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood
HD
IMDb: 6.3
87 min

4 shokë nisen për kamping në malësinë e bukur të Skocisë, papritur situata kthehet në një luftë për mbijetesë pasi ata bëhen shënjestra e disa gjahtarëve të egër…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Ravage 2019 4.8
Ravage
Ravage

Ravage

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Ravage
HD
IMDb: 4.8
N/A

Pasi një fotografe tregon në polici se si arriti të largohej nga Lugina Uaçatomi, ata e deklarojnë historinë e saj si një çmenduri, Por kur mësojnë se ajo po tregonte…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Latte and the Magic Waterstone 2019 5.9
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone

Latte and the Magic Waterstone

Animuar Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Latte and the Magic Waterstone
HD
IMDb: 5.9
89 min

Pasi një thatësirë e keqe ka pushtuar pyllin, një iriq i vogël duhet do bëje gjithcka për të shpëtuar pyllin dhe banorët e saj, ajo niset në kërkim të një…

Country: 
HD Silhouette 2019 5.5
Silhouette
Silhouette

Silhouette

Dramë Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Silhouette
HD
IMDb: 5.5
N/A

Silhouette është historia e Xhekut dhe Amandës, pasi vajza e tyre vdes, ata vendosin të nisin një jetë të re nga fillimi. Por gjërat nuk shkojnë siç duhet pasi djajt…

Country: 
HD A Daughter’s Plan to Kill 2019 4.7
A Daughter’s Plan to Kill
A Daughter’s Plan to Kill

A Daughter’s Plan to Kill

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
A Daughter’s Plan to Kill
HD
IMDb: 4.7
90 min

Pasi Keti dhe Greg Karlail ftuan vajzën e braktisur të tij të jetonte me ta, nuk e kishin idenë se po ftonin xhelozinë, dhunën dhe mashtrimin në shtëpinë e tyre,…

Country: 
Genre: Thriller
HD The Champion 2019 6.1
The Champion
The Champion

The Champion

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Champion
HD
IMDb: 6.1
105 min

Pas çmendurive të shumta, një futbollisti tepër të talentuar, i caktohet një mësues për ta ndihmuar të kontrollojë sjelljen e tij prej mistreci.

Country: 
Genre: Dramë
HD Around the Sun 2019 5.5
Around the Sun
Around the Sun

Around the Sun

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Around the Sun
HD
IMDb: 5.5
78 min

Një eksplorues vendesh për xhirime filmash dashurohet me një grua të bukur gjatë vizitës së tij në një kështjellë të vjetër franceze…

Country: 
Genre: Dramë