Search results for "2020"
HD Dragonheart: Vengeance 2020 5.1
Dragonheart: Vengeance
Dragonheart: Vengeance

Dragonheart: Vengeance

ActionAdventureDrama 2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Dragonheart: Vengeance
HD
IMDb: 5.1
97 min

Lukas, nje fermer i ri, familja e të cilit u vra nga disa plaçkitës në fshat, kerkon te hakmerret për ta dhe nis një udhetim duke krijuar një skuader me…

Country: 
HD Dead Earth 2020 4.4
Dead Earth
Dead Earth

Dead Earth

ActionDramaHorror 2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Dead Earth
HD
IMDb: 4.4
N/A

Dy femra mundohen te jetojne nje jete normale ne izolim pasi ndodh nje apokalips ne toke dhe njerezit jane kthyer ne zombi.

Country: 
Genre: Action, Drama, Horror
HD Sonic the Hedgehog 2020 6.6
Sonic the Hedgehog
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

ActionComedyScience Fiction 2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Sonic the Hedgehog
HD
IMDb: 6.6
99 min

Pasi zbulon një iriq të vogël, blu dhe të shpejtë një oficer policie i një qyteti të vogël duhet ta ndihmojë atë për të mposhtur një gjeni të ligë i…

Country: 
TV Kalifat 2020
Kalifat
Kalifat

Kalifat

DramaWar & Politics 2020 Shiko tani
Vlersimi:
Kalifat
TV
TMDb: 7.4
45 min

Agjentja Fatima merr një mëson se një akt terrorist është planifikuar në Suedi. Në të njëjtën kohë, adoleshentja Sulle i jep vetes një mundesi për të mesuar më shumë rreth…

Status: Ended
TV The Last Dance 2020
The Last Dance
The Last Dance

The Last Dance

Dokumentar 2020 Shiko tani
Vlersimi:
The Last Dance
TV
TMDb: 8.4
60 min

Historia ngritjes së Chicago Bulls gjatë viteve 1990, të udhëhequr nga Michael Jordan, një nga dinastitë më të qarta në historinë e sportit.

Status: Ended
Genre: Dokumentar
TV Rise of Empires: Ottoman 2020
Rise of Empires: Ottoman
Rise of Empires: Ottoman

Rise of Empires: Ottoman

DokumentarTurkWar 2020 Shiko tani
Vlersimi:
Rise of Empires: Ottoman
TV
TMDb: 7.3
50 min

Sulltani osman Mehmedi i dyte organizon një sulm madhështor për të rrëzuar muret e Kostandinopojës dhe për të pushtuar qytetin. Aty do te ndeshet me Xhovan Justinianin e famshëm dhe…

Status: Ended
Genre: Dokumentar, Turk, War
TV Dracula 2020
Dracula
Dracula

Dracula

Drama 2020 Shiko tani
Vlersimi:
Dracula
TV
TMDb: 7.4
90 min

Në 1897 Transylvania, konti gjakpires thur plane kundër qytetit të Londrës.

Status: Ended
Genre: Drama
HD Loop 2020 6.7
Loop
Loop

Loop

AnimationFamily 2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Loop
HD
IMDb: 6.7
9 min

Në këtë film, dy fëmijë në një kamp kanoesh, e gjejnë veten ngushtë në liqen, në pamundësi për të vazhduar më tutje derisa gjejnë një mnëyrë për tu lidhur dhe…

Country: 
Genre: Animation, Family
HD Angrezi Medium 2020 7.3
Angrezi Medium
Angrezi Medium

Angrezi Medium

ComedyDrama 2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Angrezi Medium
HD
IMDb: 7.3
145 min

Kur vajza e tij vendos të vazhdojë studimet në Londër, një biznesmen i zellshëm nga Rajasthani bën gjithçka që mundet për të realizuar ëndrrat e saj.

Country: 
Genre: Comedy, Drama