Robinson Crusoe

Robinson Kruzo largohet nga Britania me nje anije, pasi vrau mikun e tij per dashurine e Marise. Nje¨ stuhi e ashpe¨r oqeanike shkaterron anijen e tij dhe..

Kategoria: AksionAventurëDramë

Drejtori: ,

Shteti:

Koha: 105 min

Realizimi:

IMDb: 6.0