Seriale
TV Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

AdventureAnimationComedy 2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TV
TMDb: 8.7
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series
TV The Protector 2018
The Protector
The Protector

The Protector

ActionAdventureTurk 2018 Shiko tani
Vlersimi:
The Protector
TV
TMDb: 7
45 min

Me fuqitë e tij mistike kujtim nga varsja,  një i ri duhet të luftojë hijet e zeza për të zgjidhur një mister nga e kaluara e tij.  

Status: Returning Series
HD Breaking Bad 2008
Breaking Bad
Breaking Bad

Breaking Bad

Drama 2008 Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
HD
TMDb: 8.6
45,47 min

Walter White, një mësues kimie nga New Mexico është diagnostikuar me kancer dhe mëson se ka vetëm 2 vite jetë. Papritur ai e gjen veten duke prodhuar sasi droge bashkë…

Status: Ended
Genre: Drama
TV Avatar: The Last Airbender 2005
Avatar: The Last Airbender
Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender

ActionAdventureAnimation 2005 Shiko tani
Vlersimi:
Avatar: The Last Airbender
TV
TMDb: 8.4
25 min

Mbas luftrave të përgjakshme, 100 vite kanë kaluar dhe që atëherë mjeshtri i katër elementeve Avatar nuk është parë më, në gjeneratën e re Katara dhe vellai i saj Soka…

Status: Ended
TV Crusoe 2008
Crusoe
Crusoe

Crusoe

AdventureDrama 2008 Shiko tani
Vlersimi:
Crusoe
TV
TMDb: 6.8
42,45 min

Bazuar në romanin e shkruar në 1719, pasi një anije përmbytet Robinson Kruzo gjendet krejt i vetëm në një ishull të vetmuar, me kushte rrethanor ai do krijojë c’të mundet…

Status: Ka përfunduar.
Genre: Adventure, Drama
TV The Vampire Diaries 2009
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

FantasyHorrorRomance 2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Vampire Diaries
TV
TMDb: 8.1
43 min

Historia e dy vëllezërve vampirë të fiksuar me të njëjtën vajzë, e cila ka një ngjashmëri të mrekullueshme me vampiren e bukur e të pamëshirshme që ata e njihnin dhe…

Status: Ka përfunduar.
TV The I-Land 2019
The I-Land
The I-Land

The I-Land

DramaFantasy 2019 Shiko tani
Vlersimi:
The I-Land
TV
TMDb: 5.9
42 min

Dhjetë njerëz zgjohen në një ishull të magjepsur, pa memorie dhe pa dijeni se si arritën aty, ata përpiqen të gjejnë rrugën për tu kthyer në shtëpi por kuptojnë që…

Status: Ended
Genre: Drama, Fantasy
TV The Originals 2013
The Originals
The Originals

The Originals

DramaFantasyHorror 2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TV
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended
Genre: Drama, Fantasy, Horror
TV Inner Worlds, Outer Worlds 2012
Inner Worlds, Outer Worlds
Inner Worlds, Outer Worlds

Inner Worlds, Outer Worlds

DokumentarHistory 2012 Shiko tani
Vlersimi:
Inner Worlds, Outer Worlds
TV
IMDb: N/A
N/A

Ekziston një fushë vibruese që lidh të gjitha gjërat bashkë. E quajtur ne emra të ndryshem si Akasha, Logos, OM-i parësor, muzika e sferave, fizika teorike, energjia e errët dhe…

Country: 
TV True Detective 2014
True Detective
True Detective

True Detective

Drama 2014 Shiko tani
Vlersimi:
True Detective
TV
TMDb: 8.3
60 min

True Detective: Hetimet policore zbulojnë sekretet personale dhe profesionale të atyre që janë të përfshirë, brenda dhe jashtë ligjit.

Status: Returning Series
Genre: Drama
TV La Casa de Papel 2017
La Casa de Papel
La Casa de Papel

La Casa de Papel

CrimeDrama 2017 Shiko tani
Vlersimi:
La Casa de Papel
TV
TMDb: 8.4
70,47 min

Një grup hajdutësh planifikojnë të kryejnë vjedhjen më të madhe në historinë e njerzimit, Royal Mint e njohur si banka më e madhe e Spanjës  është pikërisht synimi i tyre,…

Status: Returning Series
Genre: Crime, Drama
TV Lucifer 2016
Lucifer
Lucifer

Lucifer

CrimeFantasy 2016 Shiko tani
Vlersimi:
Lucifer
TV
TMDb: 8.2
45 min

Djalli Lucifer, largohet nga ferri për të shkuar në planetin tokë, që të njihet më mire me njerzimin ai vendoset në qytenin e Los Angeles-it i njohur ndryshe si qyteti…

Status: Returning Series
Genre: Crime, Fantasy
TV Dark 2017
Dark
Dark

Dark

CrimeDramaMystery 2017 Shiko tani
Vlersimi:
Dark
TV
TMDb: 8.4
53 min

Një histori familjare me një të kaluar të keqe, të vendosur në një qytet gjerman, zhdukja e dy fëmijëve të vegjël ekspozon marrëdhëniet e mistershme midis katër familjeve.

Status: Vazhdon...
Genre: Crime, Drama, Mystery
TV Into the Badlands 2015
Into the Badlands
Into the Badlands

Into the Badlands

ActionAdventure 2015 Shiko tani
Vlersimi:
Into the Badlands
TV
TMDb: 7.5
43 min

Një luftëtar i fuqishëm dhe një djalosh i ri kërkojnë ndriçim në një territor të pamëshirshëm ku kontrollohet nga baronët e pamëshirshëm.

Status: Anulluar
Genre: Action, Adventure
TV Elite 2018
Elite
Elite

Elite

CrimeDramaMystery 2018 Shiko tani
Vlersimi:
Elite
TV
TMDb: 8.5
50,55 min

Tre fëmijë të klasës punëtore regjistrohen në shkollën më të mirë në Spanjë, aty fillon përplasja midis nxënësve të pasur dhe të varfër e cila sa vjen e bëhet më…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Mystery
TV Prison Break 2005
Prison Break
Prison Break

Prison Break

ActionCrimeDrama 2005 Shiko tani
Vlersimi:
Prison Break
TV
TMDb: 7.8
45 min

Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është burgosur dhe pret të ekzekutohet, shpresa e vetme është vëllai i tij, i cili arrin te futet në të…

Status: Ended
Genre: Action, Crime, Drama
TV Frontier 2016
Frontier
Frontier

Frontier

ActionDrama 2016 Shiko tani
Vlersimi:
Frontier
TV
TMDb: 6.3
45 min

Tregtia e gëzofëve në vitet e fundit të 1700 ishte një kohë lakmie, dhune dhe ambicieje. Kjo histori është një luftë e egër dhe e dhunshme që flet për pushtetin…

Status: Ka mbaruar.
Genre: Action, Drama
TV Sex Education 2019
Sex Education
Sex Education

Sex Education

ComedyDrama 2019 Shiko tani
Vlersimi:
Sex Education
TV
TMDb: 8.4
45 min

Një djalë adoleshent me një mama terapiste seksi bashkohet me një shok nga gjimnazi për të krijuar një klinikë nëntokësore në shkollë e cila do perdoret për terapi seksuale.

Status: Returning Series
Genre: Comedy, Drama