Seriale
TV See 2019
See
See
TV
TMDb: 8
60 min

Në dinastine dystopiane, raca njerëzore ka humbur shikimin, ata gjejnë mënyra të reja për të bashkëvepruar, ndërtuar, gjuajtur dhe për të mbijetuar. Çdo gjë ndryshon kur 2 binjakë lindin dhe…

Status: Returning Series
TV Dracula 2020
Dracula
Dracula

Dracula

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Dracula
TV
TMDb: 7.4
90 min

Në 1897 Transylvania, konti gjakpires thur plane kundër qytetit të Londrës.

Status: Ended
Genre: Dramë
TV Chernobyl 2019
Chernobyl
Chernobyl

Chernobyl

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Chernobyl
TV
TMDb: 8.5
70,60 min

Fatkeqësia e Chernobilit një aksident bërthamor që ndodhi më 26 prill 1986 në reaktorin bërthamor Nr.4 në Centralin Bërthamor të Chernobilit, afër qytetit të Pripyat në veri të Republikës Socialiste…

Status: Ended
Genre: Dramë
TV Game of Thrones 2011
Game of Thrones
Game of Thrones

Game of Thrones

Dramë Fantazi Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi:
Game of Thrones
TV
TMDb: 8.3
60 min

Game of Thrones ( Froni i Shpatave) është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar për HBO nga David Benioff dhe D. B. Weiss. Është një…

Status: Përfunduar
TV The Clone 2001
The Clone
The Clone

The Clone

Dramë Romancë Sci-Fi & Fantasy  2001 Shiko tani
Vlersimi:
The Clone
TV
TMDb: 8.4
50 min

Pasi i vdes i biri, shkenctari më i mirë në botë nuk e arrin ta pranojë humbjen e tij dhe vendos ta klonojë atë, i bukur dhe simpatik si vëllai…

Status: Ended
TV Riverdale 2017
Riverdale
Riverdale

Riverdale

Së Shpejti  2017 Shiko tani
Vlersimi:
Riverdale
TV
TMDb: 8.6
45 min

Teksa shijonin jetën e tyre normale, romancën, shkollën dhe familjen, Papritur Archie dhe banda e tij ngatërrohen në misteret e errëta të Riverdale. // VJEN SE SHPEJTI NE FAQEN TONE…

Status: Returning Series
Genre: Së Shpejti