PRISNI 5 SEKONDA

Smokin’ Aces 2: Assassins’ Ball

Walter Weed është një oficer pa pretendime te FBI kur Byroja zbulon se është një plan për ta vrarë. Një skuadër të degjeneruarish, vrasës psikopatë të dërguar nga burri i mistershëm Hal Leuco, si dhe një vrasëse që e merr jetën në mënyra të çuditshme…

Zhanri: AksionKomediKrimThriller

Drejtori:

Shteti: ,

Koha: 86 min

Realizimi:

IMDb: 5.1