Stratton

“Straton: Forcat Speciale”: Pas vdekjes së kolegut të tij amerikan, një agjent i MI6-s dhe skuadra e tij bëjnë të pamundurën për të ndalur një terrorist që kërkon të përdorë armë kimike kundër popullsisë…

Kategoria: AksionThriller

Drejtori:

Shteti:

Koha: 95 min

Realizimi:

IMDb: 4.8