"Filma aksion"
HD Avengement 2019 6.5
Avengement
Avengement

Avengement

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Avengement
HD
IMDb: 6.5
87 min

Pasi lirohet nga burgu, Keini vendos të hakmerret ndaj të gjithë njerëzve që i kanë bërë keq, përfshi edhe vëllanë e tij. Një betejë epike, e përgjakshme, për të kërkuar…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD The Dark Tower 2017 5.6
The Dark Tower
The Dark Tower

The Dark Tower

Aksion Aventurë Fantazi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Dark Tower
HD
IMDb: 5.6
95 min

“Gunslinger” i fundit Roland Deschain, endet në kërkim të Njeriut në të Zeza, në tablonë e Perëndimit të vjetër ku bota është “shpërngulur”. Gjithashtu, ai është në kërkim të Kullës…

Country:
HD Boss Level 2020 6.2
Boss Level
Boss Level

Boss Level

Aksion Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Boss Level
HD
IMDb: 6.2
100 min

Një oficer i dalë në pension, është bllokuar në një lak kohor që nuk mbaron kurrë, në ditën e tij të vdekjes…

Country:
HD Big Ass Spider! 2013 5.3
Big Ass Spider!
Big Ass Spider!

Big Ass Spider!

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Big Ass Spider!
HD
IMDb: 5.3
80 min

Një merimangë aliene gjigande arratiset nga një laborator ushtarak dhe i vërsulet qytetit të Nju Jorkut. Kur një sulm i madh ushatarak dështon, është në duart e një grupi shkencëtarësh…

Country:
HD Tenet 2020 7.8
Tenet
Tenet

Tenet

Aksion Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Tenet
HD
IMDb: 7.8
150 min

Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes…

Country: ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD Mosul 2019 7.4
Mosul
Mosul

Mosul

Aksion Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Mosul
HD
IMDb: 7.4
101 min

Kur ISIS u mori shtëpitë, familjet dhe qytetin e tyre, një grup burrash luftuan për t’i marrë mbrapsht. Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo është historia e ekipit Nineveh SWAT,…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD The Island 2005 6.8
The Island
The Island

The Island

Aksion Sci-fi Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Island
HD
IMDb: 6.8
136 min

Një burrë që jeton në një koloni sterile futuriste fillon të vë në dyshim ekzistencën e tij të kufizuar kur shoku i tij për-zgjidhet të shkojë në Ishull, vend i cili…

Country:
HD Fatman 2020 6.0
Fatman
Fatman

Fatman

Aksion Fantazi Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Fatman
HD
IMDb: 6.0
100 min

Një babagjysh me halle, po lufton për të shpëtuar biznesin e tij nga falimentimi. Ndërkohë, Billy, një 12 vjeçar i lënë pas dore, punëson një vrasës për të vrarë babagjyshin…

Country: , ,
HD Jiu Jitsu 2020 3.9
Jiu Jitsu
Jiu Jitsu

Jiu Jitsu

Aksion Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Jiu Jitsu
HD
IMDb: 3.9
102 min

Ç’do 6 vite, kur kometa kalon afër tokës, ringjallet një luftëtar Ji-Jitsu i cili duhet të përballet me një pushtuesin që vjen nga një planet tjetër. Nëse ai refuzon dy…

Country:
Genre: Aksion, Fantazi
HD Money Plane 2020 4.6
Money Plane
Money Plane

Money Plane

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Money Plane
HD
IMDb: 4.6
82 min

Një hajdut profesionist me një borxh prej 40 milion dollarësh dhe me jetën e familjes së tij në rrezik, duhet të kryejë dhe një vjedhje të fundit, të vjedhë një…

Country:
Genre: Aksion
HDRIP Vanguard 2020 4.6
Vanguard
Vanguard

Vanguard

Aksion Aventurë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Vanguard
HDRIP
IMDb: 4.6
108 min

Vanguard kompania e fshehtë e sigurisë, është shpresa e vetme e mbijetesës për një llogaritar pasi ai bëhet shënjestër e organizatës së mercenarëve më vdekjeprurës në botë…

Country:
Genre: Aksion, Aventurë
HD Greenland 2020 6.5
Greenland
Greenland

Greenland

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Greenland
HD
IMDb: 6.5
119 min

Një familje lufton për mbijetesë përballë një katastrofe natyrore kataklizmike.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Deadpool 2 2018 7.7
Deadpool 2
Deadpool 2

Deadpool 2

Aksion Aventurë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Deadpool 2
HD
IMDb: 7.7
119 min

Pasi i mbijetoi një sulmi pothuajse vdekjeprurës, Wade Wilson, i shpërfytyruar, përpiqet të realizojë ëndrrën e tij për të qenë banakieri më i pashëm në Mayberry, teksa gjithashtu po mëson…

Country:
HD Deadpool 2016 8.0
Deadpool
Deadpool

Deadpool

Aksion Aventurë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Deadpool
HD
IMDb: 8.0
108 min

Një ish-operativ i forcave speciale i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues, pasojë e të cilit i mbeten fuqitë e përshpejtuara shëruese. Ai quhet Deadpool…

Country:
HD Logan 2017 8.1
Logan
Logan

Logan

Aksion Dramë Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Logan
HD
IMDb: 8.1
137 min

Në të ardhmen e afërt, Logan tashmë i plakur kujdeset për Profesorin X të sëmurë, në një strofull në kufirin Meksikan. Por, përpjekjet e Logan për t’u fshehur nga bota…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Sci-fi
HD The Human Race 2013 5.2
The Human Race
The Human Race

The Human Race

Aksion Horror Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Human Race
HD
IMDb: 5.2
87 min

Në racën njerëzore, një grup prej 80 njerëzve janë grabitur nga jeta e tyre e përditshme dhe të gjithë u ri-shfaqën në një vend të fshehtë. Këta njerëz janë nga…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Sci-fi
HD The New Mutants 2020 5.5
The New Mutants
The New Mutants

The New Mutants

Aksion Horror Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The New Mutants
HD
IMDb: 5.5
94 min

Pesë mutantë të vegjël, zbulojnë aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër dëshirës së tyre, ata luftojnë për t’i shpëtuar mëkateve të së kaluarës dhe për të…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Sci-fi
HD Bad Ass 2: Bad Asses 2014 5.6
Bad Ass 2: Bad Asses
Bad Ass 2: Bad Asses

Bad Ass 2: Bad Asses

Aksion Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Bad Ass 2: Bad Asses
HD
IMDb: 5.6
91 min

Frank Vega bashkohet me mikun e tij Bernie Papës për t’u kthyer rrugëve të vjetra për të pastruar krimet të cilat po ndodhin në Los Anxhelos.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Komedi