Results of Tags "Filma me titra shqip HD"
HD After We Collided 2020 5.4
After We Collided
After We Collided

After We Collided

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
After We Collided
HD
IMDb: 5.4
105 min

Bazuar në romanin e 2014-tës “After We Collided”,  ky film tregon për jetën e dy adoleshentëve të dashuruar.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD The Immigrant 2013 6.6
The Immigrant
The Immigrant

The Immigrant

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Immigrant
HD
IMDb: 6.6
120 min

Në rrugët e Manhattan-it, Eva bie pre e Brunos, një burrë simpatik, por të keq që e merr atë dhe e shfrytëzon në prostitucion.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Max 2: White House Hero 2017 5.1
Max 2: White House Hero
Max 2: White House Hero

Max 2: White House Hero

Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Max 2: White House Hero
HD
IMDb: 5.1
85 min

Maksit i jepet një detyrë e veçantë teksa presidenti Rus po bën një tur në Shtëpinë e Bardhë, ai kthehet në superhero duke u bërë kështu shpëtimtari i të gjithëve…

Country:
Genre: Familjar
HD Max 2015 6.7
Max
Max

Max

Aventurë Dramë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Max
HD
IMDb: 6.7
111 min

Një qen që ndihmoi marinsat amerikanë në Afganistan, kthehet në Amerikë dhe adoptohet nga familja e mbajtësit të tij, pas pësimit të një përvoje traumatike.

Country:
HD Now Is Good 2012 7.1
Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Now Is Good
HD
IMDb: 7.1
103 min

Një vajzë që po vdes nga leuçemia harton një listë të gjërave që do të donte të bënte përpara se të vdiste. Në krye të listës është dëshira e saj…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Taken 3 2014 6.0
Taken 3
Taken 3

Taken 3

Aksion Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Taken 3
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një ish-operativ i qeverisë, Brajan Mills akuzohet për një vrasje të pamëshirshme, që ai nuk e kishte kryer apo dëshmuar. Ndërsa ai gjurmohet dhe ndiqet nga policia, Mills sjell grupin…

Country: , ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Death Proof 2007 7.0
Death Proof
Death Proof

Death Proof

Aksion Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Death Proof
HD
IMDb: 7.0
113 min

Dy grupe të ndara femrash që argëtohen, vëzhgohen në kohë të ndryshme nga një dublant filmash i frikshëm dhe i çmendur i cili përdor makinën e tij “Prova e vdekjes”…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Bullet 2014 4.6
Bullet
Bullet

Bullet

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Bullet
HD
IMDb: 4.6
87 min

Danny Trejo, luan rolin e ‘Plumbit’ me emrin e njëjtë të filmit. Ai është një polic i ashpër, i cili merr ligjin në duart e veta, kur nipi i tij…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Chennai Express 2013 6.0
Chennai Express
Chennai Express

Chennai Express

Aksion Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Chennai Express
HD
IMDb: 6.0
141 min

Rahuli duhet të hedhë hirin e eshtrave të gjyshit në ujërat e Rameshuaramit, por e gjen veten pa dashur në bordin e trenit Çenai Ekspres ku ngatërrohet me Menën, vajzën…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Wolf Creek 2 2013 6.1
Wolf Creek 2
Wolf Creek 2

Wolf Creek 2

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Wolf Creek 2
HD
IMDb: 6.1
106 min

Outback bëhet sërish vend i tmerrit teksa një turist bëhet pre e një vrasësi serial i quajtur Mick Taylor.

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Dhoom 3 2013 5.4
Dhoom 3
Dhoom 3

Dhoom 3

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Dhoom 3
HD
IMDb: 5.4
172 min

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tyre, dy vëllezërit binjakë, artistë cirku të trajnuar në magji dhe akrobaci, bëhen hajdutë vetëm për të fundosur një bankë të…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Abraham Lincoln: Vampire Hunter 2012 5.9
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Aksion Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
HD
IMDb: 5.9
105 min

Abraham Linkoln, Presidenti i 16 i SHBA-së zbulon se vampirët kan plan të pushtojnë Amerikën. Ai niset në një mision për shfarosjen e tyre…

Country: ,
HD Wanted 2008 6.7
Wanted
Wanted

Wanted

Aksion Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Wanted
HD
IMDb: 6.7
110 min

Një llogaritar mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe ndante të njëjtat aftësi mbinjerëzore për të vrarë.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Boy in the Striped Pyjamas 2008 7.8
The Boy in the Striped Pyjamas
The Boy in the Striped Pyjamas

The Boy in the Striped Pyjamas

Dramë Luftë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Boy in the Striped Pyjamas
HD
IMDb: 7.8
94 min

Pasi familja e tij zhvendoset nga shtëpia e tyre në Berlin në një shtëpi të re në Poloni, Bruno miqësohet me Shmuelin, një djalë që jeton në anën tjetër të…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD Dhoom 2 2006 6.5
Dhoom 2
Dhoom 2

Dhoom 2

Aksion Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Dhoom 2
HD
IMDb: 6.5
152 min

Njeriu i cili njihet tashmë nga të gjithë me nofkën “A” është një hajdut sy patrembur i cili vjedh objekte të vlefshme dhe të kushtueshme, ai vendos të bashkpunoje me…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD No Escape 2020 5.3
No Escape
No Escape

No Escape

Aventurë Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
No Escape
HD
IMDb: 5.3
88 min

Një influencer i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij për në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. Duke kaluar…

Country:
HD Pawn Shop Chronicles 2013 5.9
Pawn Shop Chronicles
Pawn Shop Chronicles

Pawn Shop Chronicles

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Pawn Shop Chronicles
HD
IMDb: 5.9
112 min

Historia e një gruaje të zhdukur, një çift drogaxhinjsh dhe imituesi i Elvisi Preslit, ndërthurin mistere të çuditshme të një qyteti të vogël ku gjithçka ndodh në një dyqan pengjesh.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Coherence 2013 7.2
Coherence
Coherence

Coherence

Dramë Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Coherence
HD
IMDb: 7.2
89 min

Natën e një anomalie astronomike, tetë miq në një mbrëmje festive përjetojnë një seri eventesh joreale.

Country: ,