"Mistreci.com"
HD Avengement 2019 6.5
Avengement
Avengement

Avengement

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Avengement
HD
IMDb: 6.5
87 min

Pasi lirohet nga burgu, Keini vendos të hakmerret ndaj të gjithë njerëzve që i kanë bërë keq, përfshi edhe vëllanë e tij. Një betejë epike, e përgjakshme, për të kërkuar…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Escape from Alcatraz 1979 7.6
Escape from Alcatraz
Escape from Alcatraz

Escape from Alcatraz

Aksion Biografi Krim  1979 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Escape from Alcatraz
HD
IMDb: 7.6
112 min

Kjo është historia e Alkatrazit, burgut më me famë në vitet 60, ku dërgoheshin kriminelët më të rrezikshëm, dhe ku shpresa për t’u larguar nga aty ishte zero. Frank Morris,…

Country:
Genre: Aksion, Biografi, Krim
HD Don’t Listen 2020 6.2
Don’t Listen
Don’t Listen

Don’t Listen

Dramë Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Don’t Listen
HD
IMDb: 6.2
97 min

Pas vdekjes së djalit të tij të vogël në shtëpinë e tyre të re, Daniel dëgjon një fantazmë teksa lutet për ndihmë, duke e nxitur atë të kërkojë një ekspert…

Country:
HD Bad Santa 2003 7.0
Bad Santa
Bad Santa

Bad Santa

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Bad Santa
HD
IMDb: 7.0
92 min

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD A Princess for Christmas 2011 6.5
A Princess for Christmas
A Princess for Christmas

A Princess for Christmas

Dramë Familjar Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
A Princess for Christmas
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pasi ftohet nga një i afërm, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku atje ajo padashur dashurohet me…

Country:
HD Dreamland 2019 5.7
Dreamland
Dreamland

Dreamland

Aventurë Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Dreamland
HD
IMDb: 5.7
98 min

Aventurat e një adoleshenti si një gjahtar i mirësive marrin një kthesë të papritur.

Country:
HD The Kings of Summer 2013 7.1
The Kings of Summer
The Kings of Summer

The Kings of Summer

Aventurë Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Kings of Summer
HD
IMDb: 7.1
95 min

3 adoleshentë, bëjnë aktin e fundit të pavarësisë dhe vendosin të kalojnë sezonin e verës duke ndërtuar një shtëpi në pyll dhe duke jetuar larg familjes…

Country:
HD Sweetwater 2013 6.2
Sweetwater
Sweetwater

Sweetwater

Thriller Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sweetwater
HD
IMDb: 6.2
95 min

Në fund të vitit 1800, një lider fanatik fetar, një Sherif tradhtar, dhe një ish-prostitutë, përplasen në një trekëndësh të gjakut, në fushat e thyera në territorin e Meksikës së…

Country:
Genre: Thriller, Western
HD The Dark Tower 2017 5.6
The Dark Tower
The Dark Tower

The Dark Tower

Aksion Aventurë Fantazi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Dark Tower
HD
IMDb: 5.6
95 min

“Gunslinger” i fundit Roland Deschain, endet në kërkim të Njeriut në të Zeza, në tablonë e Perëndimit të vjetër ku bota është “shpërngulur”. Gjithashtu, ai është në kërkim të Kullës…

Country:
HD Boss Level 2020 6.2
Boss Level
Boss Level

Boss Level

Aksion Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Boss Level
HD
IMDb: 6.2
100 min

Një oficer i dalë në pension, është bllokuar në një lak kohor që nuk mbaron kurrë, në ditën e tij të vdekjes…

Country:
HD Big Ass Spider! 2013 5.3
Big Ass Spider!
Big Ass Spider!

Big Ass Spider!

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Big Ass Spider!
HD
IMDb: 5.3
80 min

Një merimangë aliene gjigande arratiset nga një laborator ushtarak dhe i vërsulet qytetit të Nju Jorkut. Kur një sulm i madh ushatarak dështon, është në duart e një grupi shkencëtarësh…

Country:
HD Emperor 2012 6.5
Emperor
Emperor

Emperor

Dramë Histori Luftë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Emperor
HD
IMDb: 6.5
105 min

Me dorëzimin e Japonisë në fundin e luftës së dytë botërore, Gjeneral Fellërsit i është caktuar detyra të vendosë nëse Perandori Hirohito do të varet si një kriminel lufte apo…

Country: ,
HD Tenet 2020 7.8
Tenet
Tenet

Tenet

Aksion Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Tenet
HD
IMDb: 7.8
150 min

Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes…

Country: ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD Mosul 2019 7.4
Mosul
Mosul

Mosul

Aksion Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Mosul
HD
IMDb: 7.4
101 min

Kur ISIS u mori shtëpitë, familjet dhe qytetin e tyre, një grup burrash luftuan për t’i marrë mbrapsht. Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo është historia e ekipit Nineveh SWAT,…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD 1408 2007 6.8
1408
1408

1408

Fantazi Horror Mister  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
1408
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 ne hotelin Dolphin në Nju Jork. Menjëherë pasi vendoset ai përballet me një terror të pa imagjinueshëm.

Country:
HD Nëntori i dytë 1982 7.8
Nëntori i dytë
Nëntori i dytë

Nëntori i dytë

Histori  1982 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Nëntori i dytë
HD
IMDb: 7.8
93 min

Filmi trajton një nga ngjarjet më të rëndësishme të historisë së popullit shqiptar – shpalljen e pavarësisë së kombit Shqiptar. Personalitetet më të famshëm të kombit të udhëhequr nga patrioti…

Country:
Genre: Histori
The Queen’s Gambit 2020
The Queen’s Gambit
The Queen’s Gambit

The Queen’s Gambit

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
The Queen’s Gambit
TMDb: 8.7
60 min

Një vajzë e re e cila jeton në një jetimore, mëson se ka aftësi të jashtëzakonshme në lojën e shahut…

Status: Ended
Genre: Dramë
His Dark Materials 2019
His Dark Materials
His Dark Materials

His Dark Materials

Aventurë Dramë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi:
His Dark Materials
TMDb: 8.1
60 min

Një vajzë e re është e destinuar të çlirojë botën e saj nga kontrolli i Magisteriumit i cili prish lidhjet e njerëzve me magjinë dhe shpirtrat e tyre kafshëror, njohur…

Status: Returning Series